Kontakt

Vi hjälper gärna till

Bilförsäljning

Bilförsäljningen direkt:
0240-878 80

Magnus Gråbo Försäljningschef
0240-878 19 magnus.grabo@gsbil.se

Carina Linder Bilsäljare
0240-878 21 carina.linder@gsbil.se

Marcus Malmkvist Bilsäljare
0240-878 26 marcus.malmkvist@gsbil.se

Petter Åkerström Bilsäljare
0240-878 25 petter.akerstrom@gsbil.se

Mattias Johansson Bilsäljare
0240-878 22 mattias.johansson@gsbil.se

Anna-Lena Kvicker Leveransadministratör
0240-878 23 Anna-Lena.Kvicker@gsbil.se

Christina Norgren Leveransadministratör
0240-878 18 christina.norgren@gsbil.se


Servicemarknad

 

Robin Nyström Personlig Servicetekniker Renault

0240-878 49 robin.nystrom@gsbil.se

Per Olsson Personlig Servicetekniker Renault
Transportbilstekniker 0240-878 74 per.olsson@gsbil.se

Adam Backström Personlig Servicetekniker Volvo
0240-878 05 adam.backstrom@gsbil.se

Ben Chamchalieo Personlig Servicetekniker Volvo
0240-878 57 ben.chamchalieo@gsbil.se

Fredrik Hansson Personlig Servicetekniker Volvo
0240-878 56 fredrik.hansson@gsbil.se

Mathias Jansson Däck&Direkt
0240-878 58 mathias.jansson@gsbil.se

Per Stenberg Verkstadscoach
0240-878 30 per.stenberg@gsbil.se

Håkan Tydén Reservdelsman

0240-878 41 hakan.tyden@gsbil.se

Birgitta Östlund  Reservdelsman
0240-878 40 birgitta.ostlund@gsbil.se

Daniel Pettersson Servicemarknadschef
0240-878 32 daniel.pettersson@gsbil.se


Bilskadecenter

Torbjörn Westerberg Chef Bilskadecenter
0240-878 73  torbjorn.westerberg@gsbil.se

Tore Strandberg Skadecoach
0240-878 34 bilskadecenter@gsbil.se

Julia Andersson Skadecoach
0240-878 34 bilskadecenter@gsbil.se


Administration

Tobias Wångmar Vd
0240-878 02 tobias.wangmar@gsbil.se

Anneli Olsson Ekonomichef
0240-878 24 anneli.olsson@gsbil.se

Ekonomiavdelningen
0240-878 16 faktura@gsbil.se


Tanka Bensinstation

Biluthyrningen
0240-878 42 hertz.ludvika@gsbil.se

Tanka
0240-10310 macken@gsbil.se

Benita Nilson Stationschef
0240-103 10  benita.nilson@gsbil.se

 


 

Om du inte hittar den du söker, kontakta vår växel
Växel 0240-878 00
Fax 0240-815 06


Besöksadress: Bilvägen Ludvika    Postadress: Box 880 771 28 Ludvika

 

Öppettider

Bilförsäljning Vardagar: 09.00-18.00
Lördag: 10.00-13.00
Butik Vardagar: 07.00-17.00
Skadeverkstad Vardagar: 07.00-16.00
Verkstad Vardagar: 07.00-17.00
Tanka Vardagar: 06.00-21.00
Lördagar: 08.00-21.00
Söndagar: 09.00-21.00
Biluthyrning Vardagar: 07.00-17.00

Ludvika

Bilvägen
Ludvika

Bilförsäljning Vardagar: 09.00-18.00
Lördag: 10.00-13.00
Butik Vardagar: 07.00-17.00
Skadeverkstad Vardagar: 07.00-16.00
Verkstad Vardagar: 07.00-17.00
Tanka Vardagar: 06.00-21.00
Lördagar: 08.00-21.00
Söndagar: 09.00-21.00
Biluthyrning Vardagar: 07.00-17.00